siłownia

Siłownia Pyrzyce

Zachodniopomorskie

Mięśnie klatki piersiowej to zwłaszcza wyznaczyć naszego zatrudnienia w trening siłowy. Zapewne stanowi jedną z tych gier mięśniowych, które doskonale wypracowane zapewniają nam wielu przyjemności i pięknie się prezentuje i znacznie umieszcza się w oczy.

Siłownia Sławno

 

Ale nie wcześniej lub później każdy dotrze na opór – na obecny termin, gdy klata przestaje rosnąć. Dociera do stagnacji. Jak jej usunąć, jak przełamać tą frustracja i zrobić, że mięśnie klatki piersiowej będą się dalej rozwijały? O tym postaram się zapoznać Was w ostatnim produkcie.

somatodrol
somatodrol

Zarówno mięśnie klatki piersiowej kiedy również jakieś nowe nie lubią nudy, czy takich samych treningów, realizowanych przez dłuższy czasu. A to zasada to dziwić mięśnie na jakimkolwiek treningu. Staraj się, by wszystek Twój trening wyglądał nieco inaczej. Co wtedy stanowi? Zmieniaj rodzaje ćwiczeń, nie zaczynaj każdego treningu tak samo. Część z trenujących czyni ten błąd, że prawie zawsze zaczynają trening na ostatnią opcję mięśni od wyciskania na ławce prostej. Błąd!

zobacz również somatodrol

Siłownia Sławno

Odpuść na jeden okres to ćwiczenie, zapomnij o nim na chwila tygodni. Zacznij trening np. od wyciskania na ławce skośniej – ono daleko pobudza górne mięśnie klatki piersiowej, dzięki czemu staną się one daleko wypukłe, pełniejsze – a ale o to nam chodzi! Przeplataj ćwiczenia, jak samo piszesz na wysoką partię, to nowe niech będzie na niską, następne na środkową. Gra tym zmieniaj ciężar. Nie bój się zmniejszać ciężar.

Siłownia Sławno

To oraz jest znany błąd, który mówią szczególnie początkujący – wykonują zadania na zbyt dużym ciężarze zaniedbując technikę. Nie uważa nic gorszego! Po pierwsze przez ostatnie mięśnie nie rozwijają się tak, jak powinny, a po drugie jest duże zagrożenie kontuzji. Zmieniaj także ilość powtórzeń – często pojawiającym się brakiem jest przeprowadzanie dalej tej jednej ilości powtórzeń, np., 8. Że tak spełniasz to organizm oraz mięśnie się szkolą i nawet kiedy na starcie są efekty, zatem w wyniku przybędzie do stagnacji. Tak, więc rób czasami po 5-6 powtórzeń, innym razem po 10-12.

Siłownia Sławno

Należy te myśleć o właściwej suplementacji, gdyż w bezpiecznym czasie suplementy które dostarczmy z posiłków stoją się niewystarczające. Dlatego powinien pomyśleć o suplementacji – na początek jako podstawa to białko, bcaa, izotonik, a na siłę królowa suplementów, czyli Kreatyna OLIMP.

Jeśli więc dotarłem na przeszkodę i mięśnie skończyły się rozwijać – spróbuj wykorzystać wyżej opisane sposoby – powinny pomóc Ci dać odpowiednie efekty. Podobne zalecenia można oczywiście wykorzystać na każdą nową partię mięśni. Jeśli jeszcze nie będziesz brał pozytywnych efektów może zastanów się nad konsultacjami z trenerem personalnym, albo weź z treningu z takim specjalistą. Nieraz zajrzenie na prowadzone zadania krytycznym spojrzeniem przynoszą bardzo wydajne wyniki. Samemu można kontrolować ilość powtórzeń, wybór odpowiedniego ciężaru, a teraz jakość wykonywanych zadań samemu ocenić jest dość ciężko.

Można poprosić znajomego lub koleżankę aby zobaczyli bądź ich oddaniem ćwiczenia przeprowadzane są prawidłowo, ale również dobrą praktyką, która służy skutki jest nagrać sobie trening. Później można przeanalizować wykonywane ćwiczenia i sprawdzić błędy techniczne. Metoda zapisywania się podczas wykonywania zadań te może znacząco podnieść jakość, a kiedy wiadomo za jakością idą efekty.

Źródło artykułu  Stagnacja w rozwoju mięśni klatki piersiowej

Siłownia Sławno

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments